Eredmények
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2018/2019. tanév
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2019/2020. tanév
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2020/2021. tanév
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2021/2022. tanév
Akikre büszkék vagyunk . Versenyeredmények 2022/2023. tanév
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2023 / 2024. tanév
ISKOLAI VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK
Komplex műveltségi verseny - alsó tagozat
2. évfolyam
1. helyezés: Nagy-Prekáczka Péter 2.a
2. helyezés: Borkovics Liza 2.b
3. helyezés: Vedres Alíz 2.a
3. évfolyam
1. helyezés: Eösze Vencel 3.b
2. helyezés: Bártfai Kamilla 3.b
3. helyezés: Pócsik Petra 3.a
4. évfolyam
1. helyezés: Czagányi Kristóf 4.b
2. helyezés: Ulviczki Ádám 4.a
Szépolvasási Verseny
2. osztály
1. helyezés: Nagy-Prekáczka Péter 2.a
2. helyezés: Gróff András 2.b
3. osztály
1. helyezés: Szabó Daniella 3.b
2. helyezés: Bodnár Zselyke 3.a
3. helyezés: Németh Szonja 3.a, Eösze Vencel 3.b
4. osztály
1. helyezés: Vanó Hanna 4.b
2. helyezés: Nádudvari Berta 4.a, Nagy-Prekáczka Levente 4.b
3. helyezés: Bendik Zalán 4.a
Szent Jeromos Hittanverseny
3.a osztály
1. helyezés: Asztalos Richárd, B. Oswald Dániel, Siroki Ádám
Nyelvek európai napja plakátverseny
Alsós angol kategória
1. helyezés: Szendrei Zita 4.b
2. helyezés: Bártfai Kamilla 3.b
3. helyezés: Szabó Rebeka, Nagy-Prekáczka Levente és Czagányi Kristóf 4.b
Alsós német kategória
1. helyezés: Eösze Vencel 3.b
2. helyezés: Bendik Zalán 4.a és Farkas Bence 4.b
Felsős angol kategória
1. helyezés: Halász Lilla 7.b
2. helyezés: Nagy Noémi, Incze Kinga és Kulcsár Vivien 8.b
Felsős német kategória
1. helyezés: Süki-Szijjártó Kira és Weisz Kira 5.b
2. helyezés: Kovács-Lathwesen Kristóf 8.b
3. helyezés: Németh Luca 5.b és Hegedűs Sára 6.a
Adventi nyelvi vetélkedő
Adventi vetélkedő
Alsós angol
2. évfolyam
1. helyezés: Tihanyi Balázs, Dienes-Tóth Illés, Radnai Benedek és Gróff András
2. helyezés: Csernyák Viola, Hortobágyi Róza, Szandaváry Dorina és Vedres Aliz
3. helyezés: Borkovics Liza, Radnai Franciska, Baráth Anna és Benkics Panna
3. évfolyam
1. helyezés: Zuró József, Margetán Borbála és Orosz Emília 3.b
2. helyezés: Marton Zétény, Bártfai Kamilla és Czinger Bende 3.b
3. helyezés: Bognár Lili, Magyar Csenge és Pócsik Petra 3.a
4. évfolyam
1. helyezés: Bicsák Írisz, Szabó Rebeka, Király Kamilla és Horváth Kornélia 4.b
2. helyezés: Csernyák Kamilla, Demkó Anna és Nádudvari Berta 4.a
3. helyezés: Császár Benjámin, Nádudvari Csaba és Ulviczki Ádám 4.a
Alsós német
1. helyezés: Németh Anna, MArgetán Anna és Tibai Levente 1.a
Holl-Turi András és Szekeres Szilárd 2.b, Nagy-Prekáczka Péter 2.a
Gallai Petra és Németh Szonja 3.a
Murányi Kitti, Rőczei Rebeka és Udvari Dóra 4.a, Muszely Johanna 4.b
2. helyezés: Dönsz-Kovács Levente, Gallai Péter és Bodnár Vászoly 1.a
Budai Gréta és Kovács Johanna 2.b
Bodnár Zselyke és Guzsaly Georgina 3.a, Eösze Vencel, Kenéz Patrik és Tolnai Bálint 3.b
Asztalos Roland, Halmos Gergő és Németh Benedek 4.b
3. helyezés: Hargittay Nimród, Lovász Gellért és Toppantó Vanessza 1.b
Antónyi András és Galyas Noel 2.a, Ruttkay Kristóf 2.b
Asztalos Richárd, Chinellato Marco és Kéméndi Krisztián 3.a
Hős Dániel 4.a, Molnár-Merényi Márton és Szász Attila 4.b
KERÜLETI / TERÜLETI VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK
Kerületi vers- és prózamondó verseny
5-6. évfolyam vers
2. helyezés: Csillik Hanna Bella 5.b
Felkészítő tanár: Somogyi Nikolett
7-8. évfolyam vers
1. helyezés: Bendik Liliána 7.a
Felkészítő tanár: Somogyi Nikolett
3. helyezés: Incze Kinga 8.b
Felkészítő tanár: Géczy Árpád
7-8 évfolyam próza
2. helyezés: Laskai Márk 7.a
Felkészítő tanár: Somogyi Nikolett
3. helyezés: Inhof Patrik 8.b
Felkészítő tanár: Géczy Árpád
Kerületi Szép Magyar Beszéd Verseny
7-8. osztályos kategória
2. helyezés: Inhof Patrik 8.b, felkészítő tanár: Géczy Árpád
3. helyezés: Halász Lilla 7.b, felkészítő tanár: Somogyi Nikolett
A kerületi döntőbe jutott: Laza Hunor 6.a és Baráth Sára Viola 5.b
Külső Pesti Tankerületi Angol Nyelvi Verseny
Az emelt szintű nyelvoktatásban részesülő 19. kerületi nyolcadik évfolyam kategóriában
1. helyezés: Révész Dániel 8.a
Az emelt szintű nyelvoktatásban részesülő 19. kerületi hetedik évfolyam kategóriában
2. helyezés: Milbich Máté 7.a
Dugonics András Matematikaverseny
4.b osztály: Németh Benedek és Nagy-Prekáczka Levente továbbjutottak a második fordulóba
Dugonics András Matematikaverseny
4.b osztály: Németh Benedek továbbjutott a harmadik fordulóba
Bolyai Matematika Csapatverseny
5. helyezés: A "Gepárdok" csapata, 3.b osztály
A csapat tagjai: Bártfai Kamilla, Czagányi Bence, Eösze Vencel és Kenéz Patrik
10. helyezés: A "Matek Királynők" csapata, 3.a osztály
A csapat tagjai: Pócsik Petra, Bodnár Zselyke, Sávoly Léna, Német Szonja
11. helyezés - "Matekos csapat" 7.a osztály
A csapat tagjai: Balák Borbála, Boda Benett, Milbich Máté és Kalinowski Albert
11. helyezés - A "Matematikusok" csapat, 6.a osztály
A csapat tagjai: Andráska Marcell, Balák Csaba, Laza Hunor és Murányi Gergő
8. helyezés - A "Mateksiklók" csapat, 5.b osztály
A csapat tagjai: Baráth Sára, Girardi Bende, Klacskó Milán és Bendik Levente
7. helyezés - "5. Animatek" csapat, 5.a osztály
A csapat tagjai: Madurovicz Áron, Magyar Máté, Hupczej Krisztián és Rézsó-Pintér Kristóf
7. helyezés - "Strong Kids" csapat, 7.b osztály
A csapat tagjai: Gordos Georgina, Halász Lilla, Kladiva-Farkas Otmár és Nógrádi Dorottya
4. helyezés - A "Zsalmalé" csapat, 7.a osztály
A csapat tagjai: Baráth István, Erdei Zoltán, Sümeghi Donát és Szamper Tamás
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
12. helyezés - A "Zöld Küllő" csapat, 5.b osztály
A csapat tagjai: Baráth Sára, Földesi Anna, Csillik Hanna és Süki-Szijjártó Kira
7. helyezés - A "Mókuskák" csapat, 6.a osztály
A csapat tagjai: Hegedűs Sára, Laza Hunor, Murányi Gergő és Németh Márton
1. helyezés - A "Kelkáposzták" csapat, 8.a osztály
A csapat tagjai: Berke Amina, Gut Gréta, Honti Fruzsina és Wágner Zsófia
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
2. helyezés: Balák Borbála, Bánás Dorottya, Bendik Liliána és Oravecz Eszter 7.a
Felkészítő tanár: Somogyi Nikolett
Mire emlékszem? Kerületi online történelem verseny
8. helyezés: Boda Benett Barnabás, Milbich Máté, Halász Lilla és Szamper Tamás Attila 7.a
Felkészítő tanár: Bucsuházy Ákos
Kerületi Népdaléneklő Verseny 2. évfolyam
2.a osztály
Arany helyezés: Szabó Benjámin, Rezeda kisegyüttes (Gódor Patrícia Lili, Kiss Johanna, Rőczei Rebeka)
2.b osztály
Kiemelt arany helyezés: Baráth Anna Boglárka
3.a osztály
Kiemelt arany helyezés: Asztalos Richárd
4.b osztály - Pántlika énekegyüttes
Arany minősítés: Asztalos Roland, Bicsák Írisz, Csagányi Kristóf, Farkas Bence, Gyulai Hanna, Halmos Gergő, Jakab Attila, Molnár-Merényi Márton, Muszely Johanna, Szabó Rebeka, Szendrei Zita, Vanó Hanna
5.a osztály
Ezüstminősítés: Balázs Vanessa, Boldis Tímea, Kovaci Dávid, Madurovicz Áron és Péter Zita 5.a
5.b osztály
Ezüst minősítés: Baráth Sára Viola
6.a osztály
Bronz minősítés: Csongrádi Natasa, Hegedűs Sára, Incze Csenge, Pászka Léna és Szabó Petra
NyelvÉsz Verseny
Baráth Anna Boglárka, Gróff András és Ruttkay Kristóf 2.b osztályos tanuló továbbjutott a vármegyei fordulóba
Németh Szonja 3.a osztályos tanuló továbbjutott a vármegyei fordulóba
Eösze Vencel 3.b osztályos tanuló továbbjutott a vármegyei fordulóba
Nagy-Prekáczka Levente 4.b osztályos tanuló továbbjutott a vármegyei fordulóba
MatekÁsz Verseny
Eösze Vencel 3.b osztályos tanuló továbbjutott a vármegyei fordulóba
Németh Benedek 4.b osztályos tanuló továbbjutott a vármegyei fordulóba
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
2. osztály: Nagy-Prekáczka Péter és Rőczei Rebeka továbbjutottak a vármegyei fordulóba
4. osztály: Czagányi Kristóf és Németh Benedek továbbjutottak a vármegyei fordulóba
Kispesti Játékos Angol vetélkedő
Ezüst minősítés: Madurovicz Áron és Magyar Máté 5.a, Csányi Milán, Csillik Hanna és Perémi Viktória 5.b
EKIF iskolák részére szervezett nyelvi verseny
Versmondó verseny - angol
1. helyezés: Andráska Marcell 6.a
2. helyezés: Gordos Georgina 7.b
3. helyezés: Gut Gréta 8.a
Versmondó verseny - német
1. helyezés: Borbély Anasztázia 8.a és Kozak Aurora 5.a
2. helyezés: Németh Márton 6.a
Őszi Úszóverseny
Reménység Iskola 4. helyezés
III. korcsoport
1. helyezés: Pontyos Bálint 5.b
Leány váltó
2. helyezés: Bártfai Kamilla, Kalinowski Anna Judit 3.b, és Bicsák Írisz, Király Kamilla 4.b alkotta csapat
EKIF Nyelvi Versmondó Verseny
Angol nyelv
1. helyezés: Andráska Marcell 6.a
2. helyezés: Gordos Georgina 7.b
3. helyezés: Gut Gréta 8.a
Német nyelv
1. helyezés: Borbély Anasztázia 8.a és Kozak Aurora 5.b
2. helyezés: Németh Márton 6.a
Kispesti Játékos Angol Nyelvi Verseny
Ezüst minősítés: 5. évfolyamos csapat
A csapat tagjai: Madurovicz Áron és Magyar Máté 5.a, Csányi Milán, Csillik Hanna és Perémi Viktória 5.b
Kispest Kupa Asztalitenisz Verseny
I-II. korcsoport
1. helyezés: Rádi-Szabó Péter
2. helyezés: Csillik Olivér
3. helyezés: Szőcs Marcell
III. korcsoport
Fiúk
1. helyezés: Rádi-Szabó Péter
3. helyezés: Laza Hunor
Lányok
2. helyezés: Hegedűs Sára
3. helyezés: Tóth Emma
IV. korcsoport
Fiúk
1. helyezés: Szurmai Zalán
Lányok
4. helyezés: Gordos Georgina
XIX. kerületi diákolimpia kispályás labdarúgás őszi forduló
III. korcsoport (5-6. osztály)
2. helyezés: Németh Márton 6.a, Magyar Máté 5.a, Karácsony Zoltán 5.b, Rádi-Szabó Péter 5.b, Bendik Levente 5.b, Bálint Milán 5.a, Csillik Olivér 5.b, Rézsó-Pintér Kristóf Márk 5.a, Andráska Áron 5.b, Inhof Martin 5.b
XIX. kerületi diákolimpia mezei futóverseny
1. helyezés: Barát Sára 5.b
2. helyezés: Rádi-Szabó Péter 5.b
XIX. kerületi diákolimpia - Asztalitenisz
2. helyezés: Csongrádi Natasa 6.a
XIX. kerületi asztalitenisz diákolimpia II. korcsoport
1. helyezés: Rádi-Szabó Péter 5.b
2. helyezés: Szőcs Marcell 4.b
3. helyezés: Csillik Olivér 5.b
Mikulás Kupa Kerületi Asztalitenisz Verseny
2. korcsoport
1. helyezés: Rádi-Szabó Péter 5.b
2. helyezés: Csillik Olivér 5.b
3-4. korcsoport csapatversenyek
Leány
1. helyezés: Hegedűs Sára, Csongrádi Natasa 6.a
Fiú
1. helyezés: Szurmai Zalán 7.b, Laza Hunor 6.a
3. helyezés: Bendik Levente 5.b, Balák Csaba 6.a
Kerületi Kidobó Verseny
2. helyezés
A csapat tagjai: Csongrádi Natasa, Hegedűs Sára,Incze Csenge, Ivánkovics Léna, Pál-Hegyesi Noémi, Pászka Léna, Szilágyi Aliz, Tömör Lilien 6.a
Süki-Szijjártó Kira, Baráth Sára, Laboncz Lili 5.b
Piatsek Sára, Sasi Villő, Németh Réka 5.a
Somogyi Panna 7.b
Fővárosi általános iskolai informatika alkalmazói verseny
A fővárosi döntőbe került: Koppány Dávid 7.b
Grafikai programozói verseny
Továbbjutottak: Barát Sára és Csányi Milán 5.b
MEGYEI / REGIONÁLIS VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK
NyelvÉsz Országos döntőjébe jutott:
Eösze Vencel 3.b, felkészítő tanár: Tarjányi Béla
Baráth Sára Viola 5.b, felkészítő tanár: Somogyi Nikolett
Madurovicz Áron 5.a, felkészítő tanár: Kis Anikó
EKIF Atlétikaverseny
4. helyezés: Heller Hanna 8.a (több egyéni számban)
Budapesti Asztalitenisz Diákolimpia
4. helyezés: Rádi-Szabó Péter 5.b
5-6. helyezés: Csillik Olivér 5.b
Csapatverseny
4. helyezés: Rádi-Szabó Péter, Csillik Olivér 5.b, Szőcs Marcell 4.b
Leány
5-8. helyezés: Hegedűs Sára 6.b
ORSZÁGOS VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK
Berühmte Leute - Országos német nyelvi projektverseny
2. helyezés: Eösze Vencel 3.b
5. helyezés: Bodnár Zselyke és Németh Szonja 3.a csapata
"Hallo Sommer!" német nyelvű projektverseny
2. helyezés: Eösze Vencel 3.b
LeMA Suli 2023 - Kórusverseny
2. helyezés
A kórus tagjai: Kovaci Bence László (1.a), Lovász Gellért (1.b),
Chinellato Nicholas Matteo (1.b), Gódor Patrícia Lili (2.a), Rőczei
Rebeka (2.a), Szandaváry Dorina (2.a), Borkovics Liza (2.b), Budai Gréta
(2.b), Gróff András (2.b), Magyar Nóra Janka (2.b), Ruttkay Kristóf
(2.b), Szekeres Szilárd (2.b), Chinellato Marco Junior (3.a), Csesznok
Zsófia Anna (3.a), Gallai Petra (3.a), Kéméndi Krisztián (3.a), Vlacsil
Zsófia (3.a), Zircher Miklós (3.a), Balogh Brigitta Gréta (3.b), Bártfai
Kamilla (3.b), Kalinowski Anna Judit (3.b), Kovaci Kristóf Jenő (3.b),
Kovács Gréta Blanka (3.b), Margetán Borbála (3.b), Orosz Emília (3.b),
Tolnai Bálint (3.b), Kovaci Dávid Sándor (5.a), Madurovicz Áron (5.a),
Magyar Máté (5.a), Baráth Sára Viola (fuvola - 5.b), Csillik Olivér
(5.b), Földesi Anna (5.b), Girardi Bende (5.b), Klacskó Milán (5.b)
Zoltán (5.b), Kozak Aurora (5.b), Perémi Viktória (5.b), Weisz Kira Réka
(5.b), Balák Borbála (fuvola - 7.a), Gordos Georgina Réka (7.b), Halász
Lilla (7.b)
A kórust vezették és a zenei kíséretet adták: Nagy Erika, Lőrincz Kitti, Csemerné Schulze Beatrix, Ryjakné Borbély Szilvia és Csemer István
NEMZETKÖZI VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK