Eredmények

Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2018/2019. tanév

Akire büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2019 / 2020. tanév


ISKOLAI VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK


KERÜLETI VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK

[Teleki Pál földrajzverseny]
7. évfolyam
1. helyezés: Rádi-Szabó Márk 7.a
4. helyezés: Bimbó Péter 7.b
Felkészítő tanár: Bognár Józsefné
8.évfolyam
3. helyezés: Németh Anikó 8.b
4. helyezés: Baráth Péter 8.a
Felkészítő tanár: Vácziné Boray Szilvia

[Bolyai Matematika Csapatverseny területi forduló]
2. helyezés: Baráth Péter, Medvés Petra Zoé, Magyar Máté, Lampert Ákos - 8.a osztály
Felkészítő tanár: Somodi Anna


[
Kerületi asztalitenisz verseny III-IV. korcsoport]
3. helyezés: Isvánca Márk 7.a osztály


[Kerületi Játékos Német Verseny]
5. évfolyam
3. helyezés:
Bednárik Anna, Kladiva-Farkas Emil, Murányi Petra, Montag Eszter, Szőcs Áron
Felkészítő tanár: Miklós Zsuzsanna


[Madách Imre Gimnázium által szervezett német nyelvi vetélkedő]
8. évfolyam
A "legjobb híradósok" különdíja:
Móricz Petra, Magyar Máté
Felkészítő tanár: Miklós Zsuzsanna



MEGYEI / REGIONÁLIS VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK


BUDAPESTI VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK

Heller Hanna 4.a osztályos tanuló a Kispesti Női Kézilabda Klub U10-es legjobb játékosa lett a 2018/2019-es évben. Eredményéhez szívből gratulálunk.

ORSZÁGOS VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK

[MM Publications- ELT Hungary által megrendezett 'Löwenzahn' országos német nyelvi verseny]
Megyei és országos 1. helyezés: Zsámboki Angelika 7.c 
Felkészítő tanára: Wisinger Andrea

[MM Publications- ELT Hungary által megrendezett 'Löwenzahn' országos német nyelvi verseny]
Megyei 2. és országos 3. helyezés: Borbély Anasztázia 4.a
Megyei 3. helyezés: Wágner Zsófia 4.a
Felkészítő tanára: Wisinger Andrea


[Országos Bajnokság Junior női tőr csapatverseny
]
3. helyezés: Szurmai Laura 8.b

[Magyar Bajnokság Kadet női tőr csapatverseny]
2. helyezés: Szurmai Laura 8.b

[Fülöp Mihály Emlékverseny serdülő leány tőr egyéni verseny]
2. helyezés:
Szurmai Laura 8.b


Guzsaly Mirjam 8.b
osztályos tanuló kiválóan szerepelt az Esztétikus Csapatgimnasztika Magyar Kupa versenyében. Eredményéhez szívből gratulálunk.



[Országos Anya-Nyelv-Csavar verseny]
5-6. osztályos kategória
1. helyezés:
Ullrich Ágoston 6.a osztály, Freschl Szofi, Urbanics Lili és Wisinger Barnabás 6.b osztály
7-8. osztályos kategória
5. helyezés:
Balatoni Alexandra, Hallai Balázs, Tichy Dorka, Urbanics Andrea 8.b osztály