Digitális tanrend

Tisztelt Szülők!

Az ANTSZ és az Oktatási Hivatal együttes döntése alapján, október 15-től október 22-ig iskolánkban a digitális, tantermen kívüli oktatás lép életbe. Tanulóinkkal legközelebb az őszi szünet utáni első tanítási napon találkozunk normál tanrend szerint. A digitális oktatás összehangolásához az órarendünk változtatására volt szükség, amelyet honlapunkon az Oktatás menüponton belül, a Digitális oktatás fülre kattintva, vagy az alábbi linken érhetnek el. Tanulóinkat kértük, hogy minden felszerelésüket vigyék el az iskolából. Amennyiben mégis bent marad valami, iskolánkban a portaszolgálat folyamatos, kereshetnek bennünket. A gyermekek étkezését a fent említett időszakra lemondtuk.

Jó egészséget kívánunk!

Tisztelettel:
az iskolavezetés

http://rekaisk.hu/oktatas/digitalis-oktatas

A DIGITÁLIS TANANYAGOK KIKÜLDÉSÉVEL, ILLETVE AZ ONLINE ÓRÁKKAL KAPCSOLATOS VÁLTOZÁSOKAT, A FENTI LINKRE KATTINTVA KÖVETHETIK NYOMON. AZ AKTUÁLIS VÁLTOZÁSOK (BŐVÜLÉSEK) MINDEN ESETBEN SZÍNES BETŰKKEL KERÜLNEK BE A TÁBLÁZATBA.
VÁLTOZÁSOK OKTÓBER 15-TŐL - PIROS SZÍN
VÁLTOZÁSOK OKTÓBER 16-TÓL - ZÖLD SZÍN
VÁLTOZÁSOK OKTÓBER 19-TŐL - KÉK SZÍN
VÁLTOZÁSOK OKTÓBER 20-TÓL - BARNA SZÍN